kategorije

ifm electronic GmbH

  • ISO 9001 : 2015
  • ISO 14001:2015
  • EMAS :2020
  • ISO/IEC 27001

ifm electronic GmbH

  • ISO 9001 : 2015
  • ISO 14001:2015
  • EMAS :2020

Natrag na popis

Mjera protoka poduzeća ifm electronic GmbH

Pošaljite upit za proizvod  

  • Visoka ponovljivost
  • Jednostavan način podešavanja za brzu instalaciju
  • Varijabilna procesna veza pomoću adaptera
  • Pouzdano nadgledanje tekućina i plinova
  • Elektroničko zaključavanje postavki

U primjenama gdje nije moguće koristiti senzore protoka s integriranom evaluacijom, senzori se koriste u kombinaciji s evaluacijskim jedinicama. Primjeri uključuju opasna područja, skučen prostor ili ako se vrijednosti protoka trebaju prikazivati na decentraliziran način.

Asortiman proizvoda obuhvaća jedinice za montažu u upravljački ormar ili lokalnu montažu. Ovisno o jedinici, moguće je pratiti protok, temperaturu i/ili prekid žice. Sve jedinice prikazuju protok pomoću LED traka.

Evaluacijske jedinice za lokalnu montažu povezuju se s protočnim senzorom izravno na mjestu mjerenja pomoću M12 konektora.
Senzori i evaluacijski sustavi dizajnirani su i odobreni za uporabu u opasnim područjima u skladu s važećim direktivama.

Pošaljite upit za proizvod